آیا ماموریت Oculus دارید؟ وزنه تعادل را به راحتی اضافه کنید


Oculus Quest 2 Elite Band
مرده

اگر هنگام پوشیدن هدست واقعیت مجازی Oculus Quest یا Oculus Quest 2 (که گاهی اوقات “Meta Quest 2” نامیده می شود) احساس ناراحتی می کنید، وزنه تعادل تا حد زیادی به تعادل وزن هدست برای احساس راحتی بیشتر کمک می کند. برخی نیز به عمر باتری اضافی اضافه می کنند. اینجاست که چرا باید یکی را امتحان کنید.

وزنه تعادل VR در ابتدا گیج کننده به نظر می رسد: اگر Quest یا Quest 2 برای استفاده طولانی مدت بسیار سنگین و ناراحت کننده است، چرا وزن بیشتری به آن اضافه کنید؟ اما راز این است که ناراحتی اغلب ناشی از افزایش وزن در یک قسمت از سر شما (قسمت جلویی، جایی که مانیتور قرار دارد) است که به درستی متعادل نیست و فشار بیشتری به صورت شما وارد می کند. وزنه جلویی نیز سر شما را به جلو می‌کشد که باعث افزایش تنش در پشت گردن می‌شود.

Rebuff Reality VR Balance برای Oculus Quest و Oculus Quest 2
تعادل وزن را به طور مساوی روی سر شما توزیع می کند. واقعیت را رد کنید

راه حل این است که یک وزنه تعادل به پشت هدست VR اضافه کنید، که مستقیماً در مقابل سنگین ترین وزن در جلو قرار دارد. با تعادل، وزن به طور مساوی در اطراف سر شما توزیع می شود، با افزایش فشار روی بالای سر، جایی که تقریبا آزاردهنده نیست.

یکی از راه حل های اولیه برای این مشکل در Oculus Quest اصلی VR Balance بود که در اواخر سال ۲۰۱۹ به عنوان یک پروژه Kickstarter ظاهر شد و به وعده خود مبنی بر ایجاد وزن راحت برای هدفون عمل کرد. ما از آنها استفاده کرده‌ایم و از آنها بسیار راضی هستیم، و تصور می‌کنیم وزنه‌های تعادل مشابه نیز به خوبی کار می‌کنند. شما هنوز هم می توانید آخرین اعتبار VR را در سایت آنها با قیمت حدود ۳۰ دلار خریداری کنید. این هدفون با هدفون های Quest و Quest 2 کار می کند. Rebuff Reality وزن هدست مشابهی را از طریق آمازون به قیمت حدود ۳۵ دلار به فروش می رساند.

یا اگر می‌خواهید پیچیده‌تر شوید، می‌توانید با وزن اضافی در پشت سر کارهای بیشتری انجام دهید. چندین شرکت باتری هایی را برای سری Quest ارسال کرده اند که به عنوان وزنه تعادل نیز عمل می کنند. یکی از محبوب‌ترین آنها بند Quest 2 Elite با باتری است، اگرچه تعمیری گران قیمت در حدود ۱۰۹ دلار است. (می توانید یک بسته با کیف حمل رسمی را نیز برای کمی دریافت کنید.)

از طرف دیگر، متا ادعا می کند که Elite Strap “زمان بازی را دو برابر می کند” که یک امتیاز خوب برای وزنه تعادلی است که ارگونومی را بهبود می بخشد. راه‌حل‌های بالاست باتری ارزان‌تری در آمازون وجود دارد، اما ما دریافته‌ایم که بهتر است در صورت امکان از لوازم جانبی شناخته‌شده شخص اول استفاده کنیم.

مهم نیست که چه وزنی را انتخاب می‌کنید، وقتی آن را وصل کنید و به واقعیت مجازی برگردید، صورت و گردن شما از شما تشکر خواهد کرد. بازی شاد!