آنچه برای سلامت مجازی در پیش است: پنج نکته کلیدی از اجلاس سلامت مجازی BGHشرایط مزمن، سلامت شرکت، نوجوانان، مراقبت های بهداشتی | نوشته سارا بیاجی | ۰۱/۱۲/۲۱ | ۴ دقیقه برای خواندن

استفاده از سلامت از راه دور و مراقبت های مجازی به ویژه در بحبوحه همه گیری همه گیر افزایش یافته است و مردم به دنبال فناوری برای تجربه های بهداشتی آسان، در دسترس و بدون تماس هستند. گروه تجاری در سلامت (BGH) اخیراً نگاهی دقیق‌تر به توسعه سریع سلامت مجازی، از جمله پیشرفت‌های حاصل شده و فرصت‌های اضافی پیش رو داشته است. در اینجا پنج نکته از این رویداد وجود دارد زیرا کارشناسان دلایل زیادی را برای ماندن مراقبت های بهداشتی مجازی در اینجا به اشتراک گذاشته اند:

  1. آزمایش‌های سلامت مجازی بار همه‌گیری COVID-19 را کاهش می‌دهد

در اوج همه‌گیری کووید-۱۹، بازدیدهای مجازی از مراقبت‌های بهداشتی ۲۰۰ درصد افزایش داشت. بر اساس اطلاعاتی که در سخنرانی اصلی اجلاس به اشتراک گذاشته شد، اگرچه از آن زمان کاهش جزئی داشته است، اما مراقبت های بهداشتی مجازی به وضوح همچنان محبوب است. ما در سفر به سمت ارزش، ارتباط و ادغام سلامت مجازی در تداوم گسترده تر مراقبت کجا هستیم؟

یکی از دلایل این امر این است که مراقبت‌های بهداشتی مجازی ترجیح بیمار را می‌دهد و برنامه‌های بهداشتی، سیستم‌های بهداشتی و کارفرمایان دیگر افراد را به تجربیات سنتی مراقبت‌های بهداشتی محدود نمی‌کنند. و در حالی که روی آنها برای ارائه و ردیابی اطلاعاتی مانند ضربان قلب، فعالیت بدنی و تغذیه حساب می‌شود، پوشیدنی‌ها نیازی به بازدیدهای سنتی از مراقبت‌های بهداشتی را برطرف نمی‌کنند. با این حال، آنها بینش و فرصت های جدیدی را برای اولویت بندی سلامت بدون تماس شخصی ارائه می دهند.

۲. تجربیات سلامت مجازی آسان و در دسترس هستند

همانطور که او در اولین جلسه اجلاس اشاره کرد، سیستم مراقبت های بهداشتی فعلی به دلیل ارائه دهندگان و متخصصان مختلف می تواند برای مردم طاقت فرسا باشد. ارزیابی محرک های کلیدی کیفیت و ارزش در مناطقی که بیشترین ردپای مجازی را دارند.

یک سیستم مراقبت های بهداشتی مجازی می تواند داده ها را ادغام کند و در عین حفظ سطح کیفیت مراقبت، سهولت ناوبری را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فراهم کند. برخی از پلتفرم‌ها روش‌های ارتباطی آسانی با استفاده از پیام‌های شخصی دارند تا اطمینان حاصل کنند که کاربران متوجه می‌شوند چه می‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند با جمع‌آوری داده‌های سلامت از طریق دستگاه‌های پوشیدنی، فرآیند مراقبت‌های بهداشتی را ساده‌سازی کنند و سپس به کاربران اجازه دهند تا داده‌های خود را بدون نیاز به فروشندگان اضافی یا هماهنگی برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی ارسال کنند.

۳. فناوری سلامت مجازی بهبود یافته و گسترش یافته است

نظارت و تجزیه و تحلیل مراقبت های بهداشتی در خانه آسان شده است. همانطور که در پانل کارفرمای پایانی اجلاس مطرح شد، برنامه‌های سلامتی که بر تناسب اندام و تغذیه نظارت می‌کنند، رتبه‌بندی کارمندان بالایی دارند. با افزایش روزافزون افرادی که در نتیجه همه‌گیری از خانه کار می‌کنند، فناوری سلامتی پوشیدنی در حال افزایش محبوبیت است.

دسترسی آسان به داده ها و یکپارچه سازی موثر و دقیق داده ها امکان ناوبری آسان پلتفرم های سلامت آنلاین را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران فراهم می کند. به این ترتیب، مردم احساس راحتی می کنند که اطلاعات مربوط به سلامتی را برای ایجاد برنامه هایی که برای آنها کار می کند به اشتراک بگذارند. همانطور که در جلسه دوم اجلاس ذکر شد، سهولت و حفظ حریم خصوصی داده ها با گسترش مراقبت های بهداشتی مجازی مهم است. ترسیم مسیری برای ادغام موفقیت آمیز سلامت مجازی و بهبود تجربه بیمار.

۴. انتخاب های سلامت مجازی ممکن است به کاهش نابرابری مراقبت های بهداشتی کمک کند

گزینه های سلامت مجازی در دسترس و راحت هستند. اگرچه شکاف دیجیتالی وجود دارد، گزینه های سلامت مجازی که کارفرمایان در سیستم ها ارائه می دهند، راه حل های عالی برای نابرابری مراقبت های بهداشتی هستند. بر اساس اطلاعات گزارش شده در جلسه دوم اجلاس، برخلاف رویکردهای سنتی مراقبت های بهداشتی، گزینه های مجازی در برابر موانع جغرافیایی و زبانی کار می کنند و دسترسی به مراقبت های بهداشتی را افزایش می دهند. ترسیم مسیری برای ادغام موفقیت آمیز سلامت مجازی و بهبود تجربه بیمار. ماهیت قابل تنظیم پلت فرم های مراقبت های بهداشتی مجازی تفاوت های بین کاربران را بهتر منعکس می کند و به آنها اجازه می دهد ویژگی ها را مطابق با نیازهای خود تغییر دهند.

۵. آزمایشات سلامت مجازی به کارفرمایان اجازه می دهد تا پیشگیری را در اولویت قرار دهند

به جای تمرکز بر مراقبت های حاد، مراقبت های بهداشتی مجازی به کارفرمایان اجازه می دهد تا بر پیشگیری تمرکز کنند. مراقبت های بهداشتی مجازی به جای پرداخت هزینه در ازای خدمات به سمت پرداخت مبتنی بر نتیجه حرکت می کند، بنابراین ضمانت های عملکرد بیشتری برای بیماران وجود دارد. نمایندگان شرکت های Dell Technologies و General Motors در جلسه پایانی کارفرما در مورد بحث در مورد مراقبت های بهداشتی مجازی بر پیشگیری از بیماری های مزمن، تمرکز بر روش های مراقبتی که در محیط های غیر سنتی قابل دسترسی هستند، تأکید می کند.

این کارفرمایان بزرگ چالش‌های داشتن راه‌حل‌های بسیار زیاد را به تفصیل شرح داده‌اند، و هر دو موافقند که مراقبت‌های بهداشتی مجازی یک جزء کلیدی در ارائه مراقبت خواهد بود.

به طور کلی، این رویداد نمایشی از آنچه در حال حاضر در ارائه خدمات بهداشتی و نقاط عطف آینده اتفاق می افتد بود که برای تحقق کامل امیدها و پتانسیل سلامت مجازی حیاتی است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر