آمازون یک جفت بازی موبایل منتشر می کند، اما آن چیزی نیست که شما انتظار دارید – بررسی بررسی Geek


خانواده در حال بازی روی تبلت آتشین.
آمازون

آمازون در حال ورود به بازی‌های موبایلی است، اما به اندازه کافی عجیب، این هدف برای گیک‌های توییچ نیست. در عوض، دو بازی موبایل برای همراهی Amazon Kids+ منتشر می شود. سوپر جاسوس رایان و دو ری می هدف هر دو ارائه یک تجربه سرگرم کننده و آموزشی برای کودکان و خردسالان است.

اینها اولین بازی های موبایلی هستند که از سال ۲۰۱۵ توسط آمازون منتشر شده است تا روشنایی صبح. این برای همه رایگان است، اگرچه مشترکین Amazon Kids + (در نهایت) در هر بازی “سورپرایزهای اضافی” دریافت خواهند کرد. به خاطر داشته باشید که هر خرید رایانه لوحی Fire Kids با یک عضویت یک ساله Kids+ همراه است — حتی اگر این بازی‌های جدید انحصاری برای کودکان+ هستند، افراد زیادی به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

اولین بازی جدید به نام سوپر جاسوس رایاناکنون در فروشگاه App Amazon، Google Play و Apple App Store موجود است. این یک بازی چند نفره برای کودکان است که بر اساس یک برنامه تلویزیونی محبوب ساخته شده است دنیای رایان با همکاری خانواده Kaji، Pocket.watch Games و Amber Studio ساخته شده است.

در حالی که سوپر جاسوس رایان این یک بازی چند نفره است، سیستم چت ندارد و نام های کاربری ناشناس را برای هر بازیکن اعمال می کند. علاوه بر این، شامل بسیاری از آیتم های قابل بازگشایی و چالش های دیگر است. به نظر یک برداشت شل است پوکمون متحد شویدمنهای عناصر جنگی. در عوض، هدایای دزدیده شده را جمع آوری می کنید.

به زودی برای تبلت های Fire و دستگاه های iOS، دو ری می اقلام آموزشی بسیار سنگین تر از سوپر جاسوس رایان. به کودکان آلات موسیقی و ملودی ها را آموزش می دهد و به نظر می رسد مجموعه ای از بازی های کوچک و پازل های کوچک دارد.

باز هم، این بازی‌ها انحصاری Amazon Kids+ نیستند، اما مشترکین در آینده امتیازات درون‌بازی بیشتری دریافت خواهند کرد. Kids+ 3 دلار در ماه هزینه دارد، اگرچه یک سال خدمات با تمام تبلت های Fire Kids ارائه می شود.

باید به این نکته اشاره کنم که تبلت های Fire Kids معامله بسیار خوبی هستند. نه تنها یک کیف حمل محکم دارد، بلکه دارای نرم‌افزار مناسب برای کودکان، کنترل‌های عمیق والدین، و هزاران محتوای رایگان از طریق Kids+ است. به علاوه، تمام تبلت‌های Fire Kids با دو سال ضمانت «بدون نگرانی» ارائه می‌شوند – در صورت شکست، آمازون آنها را به‌صورت رایگان جایگزین می‌کند، بدون سؤال.

منبع: آمازون