آماده زندگی دوباره


کریسمس تقریباً به پایان رسیده است و من برای او خوشحالم. * موسیقی گرینچ *

کریسمس برای من تعطیلات سختی بود و برای زوج من نیز به نظر می رسید. این یک عکس کثیف از نحوه گذراندن یک سال خاص است ، بنابراین من تمایل دارم به نحوی … نزدیک شدن را نادیده بگیرم ، بیشتر – کمتر؟ ما هر دو ملحد هستیم ، بنابراین این تعطیلات هیچ معنای مذهبی خاصی ندارد ، فقط اگر فرهنگ دیگری باشد ، صرفاً فرهنگی است. ما یک سنت داریم ، به عنوان مثال ما همیشه تخصص ها و فیلم های متحرک Rankin / Bass را تماشا می کنیم جان سخت فیلم های کریسمس که همیشه فراموش می کنید فیلم های کریسمس هستند. و البته ، ما همیشه غذاهای خوشمزه از جمله ژامبون را برنامه ریزی می کنیم. اما اینقدر من دیلدوی سفیدم را در چند سال ، نه چند سال (مانند این) پوشیدم.

امسال ، من احساس کردم که از کل ماجرا جدا شده ام و به طور کلی حجابی افسرده برای مدتی بر سر ما آویزان بود. (بله ، با وجود همه چیزهای خوبی که در مورد افسردگی صحبت کردم ، او در طول سال با نیروهای مختلف در اطراف ما بود.) روز بزرگی بیاید که متوجه شدم برخی از مراجع جشن خوب می تواند خوب باشد ، از جمله هدایایی که من آنها را نشناخته ام. بسازید – هرگز واقعاً چنین نشد. این مهم است ، اما من فکر می کنم در واقع ، حتی چند چیز کوچک ، چیزی روشن است که می توان در مورد آن حدس زد ، و من هیجان زده ام که آن را پاره کنم … من برای سال آینده بهتر آماده می شوم.

با وجود اینکه روز خوبی داشتیم ، غذای خوشمزه ای را که دیروز جمع آوری کرده بودیم خوردیم ، بعد از ظهر با هم خوابیدیم و مواردی مانند داستان کریسمس و موارد قتل JFK و مسابقات قدیمی تنیس. من همچنین موفق شدم یک وعده کوکی کریسمس – کوکی خرده گورخر را جمع آوری کنم نوش جان – و زیبا و خوشمزه بودند. (اگر می خواهید آنها را در لا امی جی ببینید ، عکس فوق در اینستاگرام دارم)

فردا به سر کار برمی گردم و خیالم راحت است که فصل تعطیلات از قبل عقب افتاده است. بله ، شب سال نو است ، اما برای من چندان استرس زا نیست و یک رویداد دیگر است. من نمی توانم صبر کنم تا دوباره شروع کنم و یک زندگی عادی را بدون فشار در تعطیلات پایان سال ادامه دهم – و حتی در این صورت ، ما کارهایی را انجام می دهیم که هیچ معنی ای ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید