آغاز فروش M4 از پایان امسال / خودروهای سدان جدید از فردا عرضه می شود / تخفیف ویژه در نمایشگاه خودرو مازندران


مدیر بازاریابی خودرو فردا در تشریح برنامه های این شرکت برای سال جاری گفت: در نظر داریم تا ماه نوامبر خودروی فردا M4 را به عنوان آخرین محصول این شرکت قیمت گذاری و به فروش برسانیم، در حالی که عرضه یک سدان جدید در اوایل سال آینده یکی از آنهاست. یکی از مهمترین برنامه های فردا موتورها خواهد بود.

محمدرضا آریان نژاد در حاشیه نمایشگاه خودرو مازندران در گفت و گو با خبرنگار پارچین خودرو افزود: با وجود گذشت سه سال از شروع رسمی فعالیت این شرکت با برند فردا، توانستیم ۵ مورد را معرفی کنیم. محصولات موجود در بازار، M4 FMC به عنوان یک خودروی خانوادگی. Navere جدیدترین محصول این شرکت در سال جاری خواهد بود.

وی گفت: در تلاش هستیم تا پایان آبان ماه سال جاری این خودروی لوکس و آپشن کامل را قیمت گذاری و روانه بازار کنیم و همچنین با راه اندازی خط تولید کارخانه فردا در بروجرد، تولید و عرضه شود. فردا محصولات سرعت خواهند گرفت.

مدیر بازاریابی فردا موتورز با اشاره به آغاز تولید خودرو در کارخانه بروجرد گفت: تولید آزمایشی فردا SX5 در بروجرد مدتی است که در حال انجام است و به لطف رنگ و خط بدنه، سطح جذب را تا حد زیادی افزایش می دهد. محصولات در ادامه فرآیند تولید.

محمدرضا آریان نژاد

وی همچنین به تولید فردای ۵۱۱ اشاره کرد و افزود: تولید فردای ۵۱۱ در این شرکت ادامه دارد اما مذاکرات موفقیت آمیزی از مدتی پیش برای عرضه سدان با سایز بزرگتر از ۵۱۱ آغاز شد که تا ابتدای سال ۱۴۰۲ در بازار عرضه خواهد شد. نام فردا و قیمت در کوتاه مدت ۵۱۱ فردا وارد بازار می شود.

وی در تشریح برنامه های این شرکت گفت: حضور در نمایشگاه های خودرو در سراسر کشور در سال جاری یکی از برنامه های راهبردی این شرکت در راستای ارائه هر چه بهتر محصولات و برند فردا به مشتریان بوده است.

فردا موتورز

آریان نژاد گفت: در نمایشگاه ها سعی می کنیم با ارائه اقساط مختلف شرایط مطلوب تری را برای خرید محصولات فردا فراهم کنیم. در نمایشگاه خودرو مازندران این الگو رعایت شد که تخفیف ۱۰ تا ۲۰ میلیونی یکی از تسهیلات مورد نیاز این شرکت به مشتریان است.

کارواش و تست رانندگی؛ خط تبلیغاتی مهم فردا موتورز برای معرفی محصولات فردا

مدیر بازاریابی خودرو فردا برگزاری این رویداد در مناطق پرتردد و استان های گردشگری مانند مازندران را یکی از برنامه های تبلیغاتی این شرکت برشمرد و گفت: این رویداد یکی از مهمترین ابزارهای ما در ارائه مستقیم محصول به مشتریان است، بنابراین آن را دنبال می کنیم. به طور جدی ضمن تست این شرکت همواره محصولات را به سمت مشتریان هدایت می کند تا مشتری بتواند با دانش و اطمینان بیشتری خودرو خریداری کند.

توزیع کنندگان مجاز فردا موتور به ۶۵ نمایندگی افزایش یافت

محمدرضا اریان نژاد در پایان به نمایندگی های مجاز این شرکت اشاره کرد و خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۳۶ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در کشور داریم که سابقه همکاری ده ساله در ارائه هیوندای و کیا دارند. خدمات. به منظور افزایش دامنه خدمات به مشتریان محصولات فردا، ۳۰ نمایندگی جدید در سال آینده به شبکه خدمات پس از فروش این شرکت اضافه می شود.