آغاز فروش اجاره ای هایما S5 ایران خودرو با تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی


با توجه به تایید مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر ایجاد شرایط برای عرضه خودرو به مشتریان واقعی، با عرضه هایما S5 در روز ششم مهرماه مصادف با اول ماه ربیع الاول، فروش خودرو انجام می شود. شروع به صورت اقساطی در شرکت اجاره ایران خودرو.

به گزارش پارچین خودرو، مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: گروه صنعتی ایران خودرو به منظور تنظیم بازار و جلوگیری از سودجویی واسطه ها در فرآیند فروش محصولات اقدام به فروش از طریق لیزینگ کرده است.

حمید فلاح شعبانی با بیان اینکه از ۱۵ مهرماه بخشی از تولید روزانه هایما S5 به صورت اقساطی تامین می شود، گفت: در این طرح فروش هایما S5 با اعطای تسهیلات ۳۰۰ میلیونی به متقاضیان تعلق می گیرد. تومان.
وی تصریح کرد: تسهیلات ۳۰۰ میلیون تومانی در مدت سه سال با نرخ سود ۲۱ درصد بدون کارمزد و در قالب ۹ فقره چک هر چهار ماه یکبار در نظر گرفته شده و سند خودرو در رهن شرکت اجاره ایران خودرو خواهد بود. تا پایان اقساط

شعبانی افزود: مشتریان برای خرید این محصول می توانند با مراجعه به درگاه فروش اینترنتی ایران خودرو و یا توزیع کنندگان مجاز نسبت به ثبت نام اقدام کنند و پس از تایید اعتبار، مراحل دریافت مدارک، ثبت نام نهایی و تحویل خودرو به متقاضی انجام می شود. بیرون

وی با بیان اینکه متقاضیانی که دارای پلاک فعال خودرو هستند نیز می توانند در فروش لیزینگی شرکت کنند، بر عدم خرید از خودروسازان داخلی در ۱۸ ماه گذشته تاکید کرد و گفت: برای رفاه حال مشتریان خودرو تا پایان اقساط سه ساله انجام می شود. بیمه و گارانتی باشد.

مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو به مزیت های این روش برای مشتریان اشاره کرد و گفت: در مواردی که مشتریان امکان کسب اعتبار برای خرید خودرو را ندارند، شرکت ایران خودرو در کنار مشتری می ایستد و خدمات مطلوبی را ارائه می دهد. شرایط خرید خودرو بدون واسطه و اقساطی.

وی خاطرنشان کرد: در مراحل آتی فروش با توجه به شرایط بازار خودرو، سایر محصولات ایران خودرو به صورت اقساطی به مشتریان عرضه می شود.
وی از فروش اجاره خودروی کارکرده در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این قسمت از فروش اجاره ای محدود به محصولات ایران خودرو نبوده و محصولات سایر خودروسازان را نیز شامل می شود.
شعبانی آمادگی خود را برای فروش اجاره در سایر زمینه های غیر مرتبط با خودرو از جمله لوازم خانگی اعلام کرد و گفت: هماهنگی های لازم با شرکت ایران خودرو موتور برای فروش اجاره موتور سیکلت انجام شده است.
وی تصریح کرد: در طرح های فروش لیزینگ هماهنگی های لازم برای تامین اعتبار انجام می شود و نیازی به مراجعه مشتریان به بانک ها و موسسات مالی نیست.
الشعبانی در خاتمه گفت: هماهنگی هایی برای فروش محصولات سایر خودروسازان از طریق لیزینگ ایران خودرو انجام شده و نوع محصول و شرایط عرضه آن در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.