آغاز جشنواره فروش محصولات سایپا در سامانه یکپارچه سفارشی سازی خودرو


فروش محصولات سایپا در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو برای متقاضیان عادی و قانون حمایت از خانواده و جوانان از ۴ تیرماه آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، به مناسبت عید غدیر خم، انواع شرایط فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا برای متقاضیان عادی و قانون حمایت از خانواده و جوانان طبق جداول زیر اعلام شد.

از روز شنبه ۲۵ تیرماه (به مدت سه روز) متقاضیان می توانند پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز دریافتی از سایت، با ورود به سایت سامانه یکپارچه سفارشی سازی خودرو به نشانی، نسبت به ثبت نام خودرو اقدام کنند.

نکات مهم در مورد لایحه قانون حمایت خانواده و جمعیت جوانان:
۱- در راستای صدور قانون حمایت از خانواده و جوانان مصوب ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۰ شورای اسلامی شهر، ثبت نام یکی از محصولات این بخشنامه در اختیار مادرانی قرار گرفت که پس از تولد فرزند دوم و بعدی خود را به دنیا آوردند. این تاریخ. از قانون مذکور. لازم به ذکر است هر کد ملی مجاز به ثبت نام تنها یک خودرو در یکی از خودروسازان وابسته به این طرح می باشد.
۲- اطلاعات برگزیدگان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانان به سازمان ثبت احوال ارسال می شود تا پس از شناسایی مادران واجد شرایط، امکان ثبت نام نهایی برای آنان فراهم شود.

شرایط دایره ای:
۱- هرگونه محدودیت لازم در مراحل ثبت نام تا زمان تحویل خودرو لحاظ شده است.
۲- چنانچه در هر مرحله از ثبت نام تا زمان تحویل خودرو معلوم شود اطلاعات متقاضی نادرست یا مغایر با بخشنامه است، ثبت نام متقاضی لغو می شود.
۳- در صورتی که پس از عقد قرارداد بین مشتری، حسب نیاز، الزامات قانونی و یا لزوم رعایت استانداردهای اجباری و زیست محیطی از جمله (سطح آلایندگی یورو ۴، یورو ۵ و …) شرکت مجبور به نصب تجهیزات اضافی یا لوازم جانبی (اختیاری) روی وسیله نقلیه یا ایجاد تغییرات در برخی از قسمت های خودرو یا هرگونه افزایش هزینه ها (شماره گذاری، بیمه، مالیات، مالیات نقل و انتقال و غیره)
۴- در روش پیش فروش ۱ ساله و تولید مشترک قیمت نامشخص است.
۵- در روش پیش فروش ۱ ساله و تولید مشترک، قیمت نهایی خودروها در زمان ارسال دعوتنامه، قیمت روز شرکت بوده و بر اساس قیمت در زمان ثبت نام محاسبه و شارژ خواهد شد. تحویل. در قرارداد مشتری مشخص شده است.
توجه: مبلغ واریز شده توسط مصرف کننده به حساب به عنوان بخشی از قیمت معامله پرداخت شد. قیمت نهایی خودرو پس از صدور دعوتنامه توسط سازنده خودرو و تکمیل پرداخت توسط مصرف کننده بر اساس قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد، طبق قرارداد تعیین خواهد شد.
۶- در روش پیش فروش یک ساله و تولید مشترک رنگ خودرو بر اساس رنگ های موجود پس از صدور دعوتنامه پرداخت توسط مشتری انتخاب می شود. بنابراین رنگ انتخابی در زمان ثبت نام ملاک تحویل خودرو نخواهد بود.
۷- در روش فروش خصوصی و پیش فروش به مدت یکسال از زمان واریز تا زمان تحویل خودرو سود مشارکت و انصراف صفر می باشد.
۸- در صورت تاخیر احتمالی در تحویل خودرو طبق شرایط مندرج در قرارداد خسارت تاخیر در روش فوق فروش سالیانه ۳۶% و در روش پیش فروش به مدت یک سال می باشد. معادل ۹۲ درصد در سال و در روش اشتراک تولید معادل ۹۸ درصد در سال و در بازه زمانی مقتضی پرداخت می شود.
۹- در روش فروش فوق العاده، یکی از بسته های خدمات و آپشن به صورت پیش فرض در زمان واریز انتخاب می شود، در صورتی که مشتری بخواهد بسته خدمات و آپشن را تغییر دهد یا حذف کند، می تواند قبل از واریز وجه این کار را انجام دهد. همچنین در راه های پیش فروش و اشتراک به مدت ۱ سال
در تولید، امکان انتخاب بسته های خدماتی و آپشن های اختیاری برای خودرو وجود دارد. در صورت انتخاب بسته، مبلغ آن در زمان پرداخت مابه التفاوت از مشتریان اخذ می شود.
۱۰- با توجه به اهمیت کنترل مدارک هویتی و آدرس محل سکونت مراجعین، آژانس موظف است اسناد و مدارک مراجعین را رصد و از صحت آنها اطمینان حاصل نماید.
۱۱- با توجه به دستورالعمل ابلاغی پلیس راهنمایی و رانندگی ناگا در خصوص ثبت و به روز رسانی اطلاعات شخصی و آدرس مشتریان در سامانه شماره گذاری موارد ذیل ذکر گردید.
الف) در صورتی که مشتری فاقد اطلاعات شخصی و مسکونی در سامانه شماره گذاری باشد و یا از آخرین به روز رسانی اطلاعات شخصی و آدرسی در سامانه شماره گذاری بیش از یک سال گذشته باشد، مشتری محترم باید جهت به روز رسانی به سامانه سخا مراجعه نماید. . آخرین اطلاعات خود را ثبت کرده و پس از تایید پست، یک کپی از آدرس ثبت شده در سامانه سخا را به آدرس
باید توسط نماینده محل ثبت نام تحویل داده شود.
ب) در صورتی که مشتری دارای مدرک اقامت باشد، باید کارت مذکور را به نماینده محل ثبت نام خود تحویل دهد، در غیر این صورت عواقب آن به عهده مشتری خواهد بود.
لازم به ذکر است تا زمانی که فرم تایید سکونت توسط مشتری به آژانس ارائه نشود و یا اطلاعات مورد نیاز برای شماره گذاری به درستی ارائه نشود، شماره پذیرش مشتری وارد مرحله واگذاری نمی شود و فاکتور صادر نمی شود. عواقب عدم انجام مراحل فوق را به همراه خواهد داشت، علاوه بر تاخیر در تحویل به دلیل عدم شماره گذاری، هزینه ای دریافت نمی شود، هزینه پارکینگ و نگهداری خودرو نیز از آنها اخذ می شود.

برای دریافت جشنواره فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا کلیک کنید.