آشنایی با دیگنیتی پرستیژ محصول جدید بهمن موتورز + مشخصات فنی


خودروسازی بهمن در نظر دارد اوایل تیرماه سال جاری دیگنیتی پرستیژ را با ویژگی های منحصربفرد به بازار معرفی کند.

به گزارش فارسی خودرو، شرکت خودروسازی بهمن فروش خودرویی را از اسفند ماه سال ۱۳۹۵ آغاز کرد که بسیاری آن را از نظر زیبایی در بین خودروهای مونتاژ شده در ایران بی نظیر می دانند.

چندین نکته برای موفقیت دیگنیتی پرایم بسیار مهم است، از جمله زیبایی خودرو (در ذهن بیننده خودروهای اروپایی، اولین SUV کوپه مونتاژ شده در ایران و در نهایت تامین کننده معتبری مانند بهمن موتور که سابقه همکاری با شرکت های معتبر ژاپنی را در کیف پول خود دارد.

حال طبق اعلام قبلی، بهمن موتورز قصد دارد دیگنیتی پرستیژ را با امکانات منحصربفرد در اوایل تیرماه سال جاری وارد بازار کند. خودرویی که ویژگی های آن را خواهیم یافت، یک کوپه با نیروی رانش و قدرت استثنایی و شاید بی نظیر است.

در نسخه جدید دیگنیتی که با نام «دیگنیتی پرستیژ» شناخته خواهد شد، تغییرات جزئی نسبت به مدل قبلی از جمله تغییرات سپر جلو و مه شکن، تریم ۲۰ و تغییرات اگزوز به چشم می خورد.

همچنین تغییراتی در امکانات رفاهی کابین به چشم می خورد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به سیستم صوتی پایونیر، بلندگوی مجزا ۱۵۰ واتی، صندلی برقی راننده در ۱۰ جهت، شارژر بی سیم، روشنایی داخلی (۷ رنگ) و کیلومترشمار تمام دیجیتال اشاره کرد.

اما تفاوت اصلی بین پرستیژ و صفت را می توان در نیروی محرکه آنها جستجو کرد.

این خودرو مجهز به موتور ۲ لیتری توربوشارژ (Euro-HD) با تزریق مستقیم GDI بوش است که ۲۳۰ اسب بخار قدرت و ۳۶۰ نیوتن متر گشتاور تولید می کند. گیربکس AT6 Prestige آخرین نسل پاورتک هیوندای است.

برای اینکه مشتریان این محصول حس بهتری از قدرت ۲۳۰ اسب بخاری پرستیژ داشته باشند، بهتر است به قدرت موتور برخی خودروهای برند SUV موجود در بازار ایران از کره ای و ژاپنی گرفته تا برخی خودروهای اروپایی به شرح زیر مراجعه کنند.

حیثیت و منزلت

با توجه به تفاسیر و اطلاعات قبلی، به نظر می رسد که در سال ۱۴۰۱ و بر اساس استراتژی توسعه محصول بهمن موتور مبنی بر عرضه محصولات لوکس با نیروی محرکه برتر نسبت به رقبا به استثنای دیگنیتی پرستیژ، این شرکت تصمیم به معرفی پرستیژ فیدلیتی با قدرتی معادل حدود ۲۰۰ اسب بخار و چندین آپشن ایمنی از جمله ADAS AEBS، LKA، LDW، ACC، FCA، RTCA) (با ۶ ایربگ و سایر امکانات رفاهی از جمله نمایشگر بزرگ یکپارچه، گرمکن و خنک کننده صندلی با حافظه، شیفتر الکترونیکی، پدال شیفتر … .. در نیمه دوم سال جاری

با توجه به سابقه قیمت گذاری بهمن خودرو، انتظار می رود قیمتی مناسب و منصفانه برای پرستیژ دیگنیتی در نظر گرفته شود و بار دیگر شاهد استقبال خوب مشتریان از این محصول جدید از سوی خودروهای بهمن باشیم.

در مجموع با در نظر گرفتن تداوم سه عامل موفقیت دیگنیتی پرایم یعنی (زیبا خودرو اولین گروه SUV کوپه ایران و تامین کننده معتبر) و همچنین اضافه شدن دو فاکتور با مشخصات فنی بسیار خوب و قیمت مناسب. ، این بار موفقیت برند دیگنیتی مورد انتظار است. با نسخه پرستیژ ادامه دهید.