آخرین مهلت شرکت در مزایده خودروهای خارجی


مهلت شرکت در مزایده یک هزار و ۴۰ دستگاه خودروی لجن کش وارداتی با ارزش کارشناسی ۲۰۳۷ میلیارد تومان امروز (۲۱ مهر) به پایان می رسد.

به گزارش پارچین خودرو، تشریفات مزایده تعیین تکلیف خودروهای رسوبی وارداتی آخرین فصل از تعیین تکلیف این خودروها بود که از ۱۶ مهرماه آغاز شد.

بر این اساس متقاضیان برای ثبت نام و اخذ گواهی امضای الکترونیکی (توکن) باید به دفاتر ثبت رسمی اسناد سراسر کشور مراجعه می کردند.

مزایده صرفاً از طریق سامانه حراج الکترونیکی دولت انجام شد و قیمت نیز به این صورت درج گردید تا کلیه شرکت کنندگان در مزایده از تاریخ فوق به آدرس euc.setadiran.ir مراجعه و از امضای الکترونیکی برای ثبت پیشنهاد استفاده کنند. .

امکان استفاده از کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب قابل استفاده آنلاین برای شرکت کنندگان در مزایده اجباری و بازدید از خودروهای پیشنهادی در تمامی روزهای هفته از ساعت ۸ فراهم شد. :۰۰ صبح تا ۲:۰۰ بعد از ظهر.

لیست این گونه خودروها شامل لکسوس، پورشه، کیا، بی ام و، بنز، هیوندای، تویوتا، ولوو و پورشه است.

پاکت قیمت روز شنبه ۲۵ مهرماه با حضور نمایندگان مراجع نظارتی و قضایی برای متقاضیان باز و نتایج اعلام می شود.

به گفته عزتی، مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش املاک و مستغلات، در روزهای اخیر به دلیل استقبال و سطح رقابت برای شرکت در مزایده فوق العاده خودرو، حدود ۲۰ هزار ثبت نام جدید در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به ثبت رسیده است.

بر اساس این گزارش و به نقل از روابط عمومی سازمان الی اجتهاد، همچنین تایید شده است که افرادی که دارای امضای الکترونیکی هستند، تنها امروز فرصت دارند به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) مراجعه و قیمت را ارائه کنند.